Whatsapp ile Mesaj Gönder

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürün Değişim Koşulları
Ürünü teslim aldıktan sonra değişim yapmak isterseniz, öncelikle whatsapp hattımızdan ( 0542 241 30 41 ) bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Satın alınan ürünleri ( Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla ) faturasıyla beraber teslim aldığınız günden itibaren; 3 iş günü içinde anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. 
Satın alınan üründe firmamızdan kaynaklı bir sorun olması halinde kargo bedeli firmamıza aittir. Diğer durumlarda ( beden değişimi, ürün değişimi vs. ) kargo bedeli ALICI' ya aittir.
Ürün tarafımıza ulaştığında, değişim sağlanarak gönderim yapılacaktır. 


Ürün iade koşulları 
Ürünü teslim aldıktan sonra üründen kaynaklı bir problem varsa ve iade etmek istiyorsanız, öncelikle whatsapp hattımızdan ( 0542 241 30 41 ) bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Keyfi ürün iademiz yoktur! Yalnızca üründen kaynaklı bir problem olması durumunda iademiz mevcuttur. İade edilecek ürünü faturasıyla beraber teslim aldığınız günden itibaren; 3 iş günü içinde anlaşmalı olduğumuz  PTT Kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Üründen kaynaklı problem olması sebebiyle kargo bedeli firmamıza aittir.
Ürün tarafımıza ulaştığında, iade işlemi için sizinle iletişime geçilecektir.

*FATURASIZ VE BARKODSUZ ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VEYA İADE KESİNLİKLE YAPILMAMAKTADIR.*

* İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VEYA İADE KESİNLİKLE YAPILMAMAKTADIR.*