DEĞİŞİM İŞLEMLERİ


Web sitemiz ve WhatsApp Sipariş Hattımız üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş ve tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN" dür.Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri faturanın arkasında yer alan değişim formunu doldurularak faturası ile beraber, Yurtiçi Kargo aracılığı ile cari kodumuza (689185263) göndermeniz gerekmektedir. ( Cari Kod adres yerine geçmektedir. )

2- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır ve değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden fotoğraflarını Değişim ekibimize göndererek ürün stok kontrollerinin yapılmasını sağlayabileceksiniz.

3- Değişim ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve sipariş verdiğiniz ürünün stokta olması durumunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

4- Değişimiz sağlanıp size geri gönderilirken 2 (iki) kargo bedeli (gidiş-geliş) (20 ₺) müşteriye yansıtılacaktır.

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz ( müşteri ) karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti de tarafınıza yansıtılmaktadır.

3- İndirimli ürünlerde ve aksesuarlarda değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır.


Değiştirdiğim Ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı

1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME (nakit) olarak size yansıtılacaktır.

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş, ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçmektedir. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Faturanın arkasında yer alan Değişim formunu doldurarak faturası ile beraber fatura üzerinde bulunan yurtiçi kargo cari kodumuza (491971494) anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. 

Siparişimin kargo paketinin dışı deforme olmuş ve ürün/ürünler zarar görmüş ne yapmalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede 0542 241 3041 iletişim numaramızdan bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü bize gönderdiğinizde ürün değişim işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

* TÜM DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR

*ÜZERİNDE BARKOD ETİKETİ BULUNMAYAN ÜRÜNLERDE KESİNLİKLE DEĞİŞİM YOKTUR.

* DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

* İNDİRİM VE AKSESUAR KATEGORİSİNDE OLAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.